motoger

Wałek rozrządu Opel Omega B

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Wałek rozrządu Opel Omega B
Wałek rozrządu Opel Omega B
Wałek rozrządu Opel Omega B
Wałek rozrządu Opel Omega B
Wałek rozrządu Opel Omega B
Wałek rozrządu Opel Omega B
Wałek rozrządu Opel Omega B
Wałek rozrządu Opel Omega B

Sprzedawcy części do Opel Omega:

giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części poznań
giełda części
czesci samochodowe uzywane
moto2
auto części zamienne
giełda części samochodowych
części używane opel
auto części gliwice
moto2.pl
auto czesci zamienne
auto szrot
auto części słomczyn
auto kasacja części używane
auto szrot samochodowy
giełda części słomczyn
auto części poznań
auto części
auto części warszawa
części używane poznań
części używane amerykańskie
części moto2
części uzywane samochodowe
zamienne czesci samochodowe
giełda części śląsk
części szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
gielda czesci

Cena Wałek rozrządu Opel Omega Cena

Oferty części używanych samochodowych Opel Omega i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Wałek rozrządu. Wybierz części samochodowe z kategorii Silnik. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2025-01-13 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2025-02-03 - numer oferty 31303831. Część używana Wałek rozrządu do Opel Omega B przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Sprzedawca części samochodowych na magazynie ma 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Wałek rozrządu Opel Omega B 1.5 1995 pickup. Tanio Wałek rozrządu Opel Omega B 1.5 1995 pickup. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 1.5 i wyprodukowany został w roku 1995. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to pickup i jest to auto producenta Opel. Ten model Omega dostępny jest w wersjach A, B, C, Standard, bfl.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno wałek rozrządu . Podobno najczęściej psująca się część do Opel Omega wersja B. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Opel Omega. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Ktoś na facebooku pisał że Opel Omega to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Opel Omega bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Opel Omega. Jestem dumny z posiadania tego auta. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to wałek rozrządu do Omega. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie wałek rozrządu. Dostałem wałek rozrządu od ręki i od razu mogłem montować do auta. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na motoger.pl więc i ja kupiłem tam wałek rozrządu. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Opel Omega. Teraz będę musiał poszukać wałek rozrządu. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Opel Omega. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić wałek rozrządu w Opel Omega. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić wałek rozrządu do Opel Omega. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na motoger i kupiłem tanio wałek rozrządu. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Tam mają dużo wałek rozrządu. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Opel Omega na części.  


KONTAKT

tanio Wałek rozrządu Opel Omega B

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Wałek rozrządu Opel Omega B
Wałek rozrządu Opel Omega B Wałek rozrządu Opel Omega B
Copyright © 2025. MOTOGER.pl